ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

فعالیت های انجمن علمی

   در راستای اجرای اهداف انجمن ترویج تغذیه با شیرمادر به خصوص ارتقای سطح دانش و عملکرد همکاران محترم پزشک و پیراپزشک در زمینه اهمیت و مزایای تغذیه شیرخواران با شیرمادر از طریق گسترش فعالیت های آموزشی، هیئت مدیره انجمن اقدام به اخذ مجوز فعالیت انجمن علمی از معاونت آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نمودند .
   انجمن علمی ترویج تغذیه با شیرمادر ایران پس از کسب پروانه فعالیت انجمن های علمی از دی ماه 1392، فعالیت خود را آغاز نمود که رأساً توانست سمینارها و کارگاه های آموزشی متعدد را در مراکز آموزشی درمانی (خصوصی و دولتی) برگزار نماید که از طریق لینک سامانه آموزش مداوم در صفحه اصلی سایت، قابل بررسی می باشد .
   همچنین به عنوان مرکز همکار با دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی دوره های کوتاه مدت حرفه ای تربیت مشاور شیردهی را برگزار نمود که در حال حاضر مشاورین آموزش دیده این دوره ها به صورت دولتی یا خصوصی، خدمات ارزشمندی به مادران دارای فرزند شیرخوار ارائه می دهند.
    همان طور که در فعالیت های انجمن ترویج تغذیه با شیرمادر اشاره گردید از مهرماه سال 1397 کلیه فعالیت های آن انجمن به انجمن علمی ترویج تغذیه با شیرمادر ایران واگذار شده است .

مشاهده فعالیت های انجمن ترویج تغذیه با شیرمادر